Tlačové správy

Ján Lunter: Teraz sa nemôžeme nechať uspať!

20. októbra 2017Tlačové správy
V piatok 20. októbra 2017 boli zverejnené výsledky prieskumu voličských preferencií, ktorý vykonala agentúra AKO pre televíziu TA3. Výsledky preferencií voličov vo voľbách za župana Banskobystrického kraja jasne favorizujú nezávislého kandidáta Jána Luntera s 51,2 % pred úradujúcim županom Marianom Kotlebom, ktorému v prieskume vyslovilo podporu 21,9 % respondentov.

Ján Lunter: Svojvôľa súčasného župana ubližuje ľuďom v kraji

25. septembra 2017Tlačové správy
Marián Kotleba už druhýkrát zastavil peniaze pre zdravotne postihnutých ľudí v Domove sociálnych služieb Slatinka v Lučenci. V Brezne zase vedenie župy odmietlo poskytnúť miestnemu gymnáziu už schválené financie na výmenu okien. Peniaze nedostali ani breznianske športové a kultúrne akcie. Podľa Jána Luntera ide o zámernú pomstu ľuďom, ktorí si dovolili vyjadriť nesúhlasný názor s vedením župy.

Ján Lunter: Máme najlepší plán, najsilnejší tím a kandidujeme preto, aby sme priniesli skutočnú zmenu k lepšiemu

8. septembra 2017Tlačové správy
Ján Lunter v piatok na tlačovej besede oznámil, že ako nezávislý kandidát na predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja odovzdal 5253 podpisov od občanov kraja. Podľa zákona by mu stačilo iba 1000 podpisov. „Spolu so mnou sa registrovalo 27 nezávislých kandidátov na poslancov do zastupiteľstva samosprávneho kraja, ktorí sú v mojom tíme. Dovedna s kandidátmi do zastupiteľstva sa nám podarilo zozbierať 22 363 podpisov od občanov, ktorí takto podporili naše kandidatúry. Za to chcem všetkým občanom povedať jedno veľké Ďakujem!“ povedal Ján Lunter.

Kontakt pre média:

Roman Grešo